1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading ... Loading ...

Jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na Facebooku?

5 stycznia 2011, autor Paweł Kaczyński

W związku z nasilającym się zaciekawieniem pod tytułem: „jak mogę sprawdzić kto obserwował mój profil na Facebooku?”, informuję uprzejmie i zarazem przestrzegam – nie ma takiej możliwości. A kto będzie zbyt ciekawski skończy jak to oko na zdjęciu! Nie wchodźcie na aplikacje czy fanpage w stylu: „Who is watching your Facebook profile?”. Te aplikacje najczęściej wyłudzają informacje osobowe albo robią jakieś inne „kuku”. To nic, że 10 Waszych znajomych „Lubi to!”. Dali się nabrać, Wy bądźcie mądrzejsi, a najbardziej im pomożecie dając linka do tego artykułu, żeby się więcej nie dawali nabrać.

Tutaj jest oficjalne oświadczenie Facebook’a w sprawie obserwacji odwiedzających:

„pyt.: Czy mogę sprawdzić, kto ogląda mój profil i jak często jest on oglądany?

odp.: Nie, Facebook nie umożliwia śledzenia, kto ogląda Twój profil lub części profilu, takie jak zdjęcia. Aplikacje innych twórców także nie zapewniają takiej funkcjonalności. Aplikacje, które informują, że zapewniają taką funkcjonalność, będą usuwane z Facebooka ze względu na naruszenie zasad.”

Tutaj znajduje się link do tego pytania.

????????????????????????????????????????????????????????????

Oceń na ile spodobał Ci się artykuł poprzez przyznanie gwiazdek znajdujących się na górze strony.

Kliknij na przycisk ?Facebook? na górze strony i dołącz do grona osób obserwujących wraz ze mną ?Obraz Zmieniającego się Świata?.

No related posts.